WEDSTRIJDEN 1 & 2 december 2018

Uitslagen
U19 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

VV Thes Sport Tessenderlo 1-9
VREMDE – KLL Jeugdcentrum
U17 IP Zat 16u00 Sporting Kampenhout

K Lyra-Lierse

6-3
KAMPENHOUT – Zeypestraat 26a
U16 IP Zat 14u30 Hoogstraten VV

K Lyra-Lierse

3-0
HOOGSTRATEN -Kathelijnestraat
U15 IP Zat 10u00 SC City Pirates Antwerpen

K Lyra-Lierse

6-1
MERKSEM – Terlindenhofstraat 211
U15 Gew
Vrij
U14 IP Zat 14u00

K Lyra-Lierse

KSK Ternat 5-0
KESSEL – KLL Jeugdcentrum
U13 IP Zat 10u00 KSK Heist

K Lyra-Lierse

7-1/4-1
HEIST-OP-DEN-BERG – Lostraat 50
U13 Gew Zat 11u15

K Lyra-Lierse

SV Aartselaar 3-9
VREMDE – KLL Jeugdcentrum
U12 IP Zon 10u00 VV Zepperen-Brustem

K Lyra-Lierse

2-8/2-5
SINT-TRUIDEN – Sportpleinstraat Z/N
U11 IP Zat 11u15

K Lyra-Lierse

KVK Wellen 1-7
VREMDE – KLL Jeugdcentrum
U11 Gew Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KFC Ranst 5-3
VREMDE – KLL Jeugdcentrum
U10 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

KFC Rhodienne-De Hoek
EMBLEM – Dorpstraat
U10 Gew Zat 11u15

K Lyra-Lierse

FC VDP 4-2
VREMDE – KLL Jeugdcentrum
U9 Pr A Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KSV Bornem 8-11
VREMDE – KLL Jeugdcentrum
U9 Pr B Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KSK Wavria
ZANDHOVEN – Voetbalstraat Z/N
U9 Pr C Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KSK Kasterlee
VREMDE – KLL Jeugdcentrum
U8 Pr A/B Zat 09u30 SC City Pirates Antwerpen

K Lyra-Lierse

10-11
MERKSEM – Terlindenhofstraat 211
U8 Pr C Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KSK Kasterlee 15-8
VREMDE – KLL Jeugdcentrum
U7 Zat 10u00

K Lyra-Lierse

VV Laakdal
VREMDE – KLL Jeugdcentrum

WEDSTRIJDEN 24 & 25 november 2018

Uitslagen
U19 IP Zat 10u00 SC City Pirates Antwerpen

K Lyra-Lierse

2-3
MERKSEM – Terlindehofstraat 211
U17 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

KSK Ternat 1-2
VREMDE – KLL Jeugdcentrum
U16 IP Zat 14u00

K Lyra-Lierse

KFC Turnhout 1-3
KESSEL – KLL Jeugdcentrum
U15 IP Zat 14u00

K Lyra-Lierse

KFC De Kempen TL 3-2
KESSEL – KLL Jeugdcentrum
U15 Gew Zon 09u30

K Lyra-Lierse

KFC St Mart Halle 3-4
VREMDE – KLL Jeugdcentrum
U14 IP
Vrij
U13 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

FC Landen 6-1/4-0
VREMDE – KLL Jeugdcentrum
U13 Gew Zon 09u30 FCO Beerschot Wilrijk

K Lyra-Lierse

10-0
WILRIJK – Universiteitsplein
U12 IP Zat 12u30

K Lyra-Lierse

KSK Ternat 17-1/12-0
VREMDE – KLL Jeugdcentrum
U11 IP Zat 10u00 K Sportclub Tongeren

K Lyra-Lierse

6-3
TONGEREN – Rietmusweg 6
U11 Gew Zat 13u30 KFC Antonia

K Lyra-Lierse

3-6
ZOERSEL – Bethanielei 84
U10 IP Zat 10u00 KSK Ternat

K Lyra-Lierse

2-15
ST-KATHERINA-LOMBEEK – Heidestraat 71
U10 Gew Zat 10u00 Rupel Boom

K Lyra-Lierse

BOOM – Tss Schommellei en De Schorre
U9 Pr A Zat 09u30 KSK Wavria

K Lyra-Lierse

5-5
OLV Waver – Schrans
U9 Pr B Zat 09u30 FCO Beerschot-Wilrijk

K Lyra-Lierse

WILRIJK – Universiteitsplein
U9 Pr C Zat 11u30 VC Herentals

K Lyra-Lierse

HERENTALS – Herenthoutseweg 118
U8 Pr A/B Zat 09u30

K Lyra-Lierse

R Cappellen FC 5-7/11-14
VREMDE – KLL Jeugdcentrum
U9 Pr C Zat 11u30 VC Herentals

K Lyra-Lierse

4-13
HERENTALS – Herenthoutseweg 118
U7 zat 10u00

K Lyra-Lierse

Oud-Heverlee Leuven
VREMDE – KLL Jeugdcentrum

WEDSTRIJDEN 17 & 18 november 2018

Uitslagen
U19 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

KSK Heist 2-3
U17 IP Zat 12u00 Bilzerse Waltwildert VV

K Lyra-Lierse

5-1
U16 IP Zat 11u00

K Lyra-Lierse

KFC De Kempen TL 1-3
U15 IP Zat 15u00 KSK Heist

K Lyra-Lierse

3-4
U15 Gew Zon 09u30

K Lyra-Lierse

KVC Oostmalle 2-2
U14 IP Zat 17u00 Eendracht Maasmechelen

K Lyra-Lierse

0-5
U13 IP Zat 12u30 SK Pepingen-Halle

K Lyra-Lierse

3-2/0-4
U13 Gew Zon 09u30 K Ternesse VV

K Lyra-Lierse

8-2
U12 IP Zat 10u00 Bilzerse Waltwildert VV

K Lyra-Lierse

2-3/3-3
U11 IP Zat 14u30 K Bocholter VV

K Lyra-Lierse

7-4
U11 Gew Zat 09u30 KFC St Mart Halle

K Lyra-Lierse

3-9
U10 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

KSK Heist
U10 Gew Zat 09u30

K Lyra-Lierse

AC Rapid
U9 Pr A Zat 09u30

K Lyra-Lierse

FCO Beerschot Wilrijk 12-9
U9 Pr B Zat 11u00

K Lyra-Lierse

KFC Duffel
U9 Pr C Zat 11u00 OG Vorselaar

K Lyra-Lierse

U8 Pr A/B Zat 09u00

K Lyra-Lierse

KV Mechelen
U8 Pr C Zat 11u00 KFC Nijlen

K Lyra-Lierse

U7 Zat 10u00 K Zwal Olmen

K Lyra-Lierse

WEDSTRIJDEN 10 & 11 november 2018

Uitslagen
U19 IP Zat 14u30 Hoogstraten VV

K Lyra-Lierse

9-0
U17 IP Zat 14u30 FC Esperanza Pelt

K Lyra-Lierse

6-2
U16 IP Zat 15u00 KFC Dessel Sport

K Lyra-Lierse

7-0
U15 IP Zat 15u00

K Lyra-Lierse

Hoogstraten VV 1-3
U15 Gew Zon 11u15 KSK Heist

K Lyra-Lierse

4-1
U14 IP Zat 13u30

K Lyra-Lierse

Verbr. Beersel Drogenbos 18-2
U13 IP Zat 12u30 KV Woluwe Zaventem

K Lyra-Lierse

4-1/3-9
U13 Gew Zat 10u00

K Lyra-Lierse

K Wuustwezel FC 4-5
U12 IP Zat 10u00 VV Thes Sport Tessenderlo

K Lyra-Lierse

3-3/3-3
U11 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

VV Thes Sport Tessenderlo 4-4
U11 Gew Zat 09u30

K Lyra-Lierse

Catincrode Uitg
U10 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

Sporting Kampenhout
U10 Gew Zat 09u30 FCO Beerschot-Wilrijk

K Lyra-Lierse

0-14
U9 Pr A Zat 09u30

K Lyra-Lierse

Katelijne KFC 14-4
U9 Pr B Zat 11u00

K Lyra-Lierse

Katelijne KFC 9-4
U9 Pr C Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KFC Nijlen 14-9
U8 Pr A/B Zat 09u30 K Berchem Sport 2004

K Lyra-Lierse

U8 Pr C Zat 09u30

K Lyra-Lierse

OG Vorselaar 4-10
U7 Zat 09u30

K Lyra-Lierse

K Ramsel FC

WEDSTRIJDEN 3 & 4 november 2018

Uitslagen
U19 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

KFC De Kempen TL 0-2
U17 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

KSV Bornem 0-4
U16 IP Zat 13u30

K Lyra-Lierse

R Cappellen FC 3-6
U15 IP Zat 13u30 R Cappellen FC

K Lyra-Lierse

4-1
U15 Gew Zon 09u30

K Lyra-Lierse

KFC Pulle 1-9
U14 IP Zat 12u00 KFC Rhodienne-De Hoek

K Lyra-Lierse

0-7
U13 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

HO Bierbeek 1-0/1-4
U13 Gew Zon 09u00 K Berchem Sport 2004

K Lyra-Lierse

13-1
U12 IP Zat 13u30

K Lyra-Lierse

Eendracht Maasmechelen 8-4/7-2
U11 IP Zat 10u00 RC Hades Kiewit Hasselt

K Lyra-Lierse

8-3
U11 Gew Zat 11u00 O.X.A.N.A.

K Lyra-Lierse

1-12
U10 IP Zat 10u00 VC Groot Dilbeek

K Lyra-Lierse

U10 Gew

K Lyra-Lierse

K Kalmthout SK ff
U9 Pr A Zat 11u15 KFC Lint

K Lyra-Lierse

5-28
U9 Pr B Zat 11u15 KFC Lint

K Lyra-Lierse

U9 Pr C Zat 11u15 KSAV Sint-Dimpna

K Lyra-Lierse

U8 Pr A/B Zat 09u30

K Lyra-Lierse

FCO Beerschot-Wilrijk
U8 Pr C Zat 10u00 KSK Heist

K Lyra-Lierse

12-8
U7 Zat 11u00 KVC Houtvenne

K Lyra-Lierse

WEDSTRIJDEN 27 & 28 oktober 2018

Uitslagen
U19 IP Zat 15u00 KFC Dessel Sport

K Lyra-Lierse

11-0
U17 IP Zat 17u00 Eendracht Maasmechelen

K Lyra-Lierse

Uitg
U16 IP Zat 16u30 SC City Pirates Antwerpen

K Lyra-Lierse

2-2
U15 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

KFC Turnhout 2-7
U15 Gew Zon 09u15 KFC Dessel Sport

K Lyra-Lierse

2-2
U14 IP Zat 12u30

K Lyra-Lierse

VV Zepperen-Brustem 4-1
U13 IP Zat 13u00 KVK Tienen

K Lyra-Lierse

U13 Gew
U12 IP Zat 10u00 FC Landen

K Lyra-Lierse

2-6/3-2
U11 IP Zat 12u30

K Lyra-Lierse

KSK Heist 3-3
U11 Gew Zat 09u30

K Lyra-Lierse

K Rac Emblem 4-3
U10 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

KSV Bornem 3-6
U10 Gew Zat 13u00 KSK Donk

K Lyra-Lierse

U9 Pr A
U9 Pr B Zat 11u00

K Lyra-Lierse

KRC Mechelen
U9 Pr C Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KSK Heist
U8 Pr A/B 13u00 Rupel-Boom

K Lyra-Lierse

8-9/9-15
U8 Pr C Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KFC De Kempen TL 13-14
U7 Zat 12u00

K Lyra-Lierse

FC Wezel Sport

WEDSTRIJDEN 20 & 21 oktober 2018

Uitslagen
U19 IP Zat 14u30

K Lyra-Lierse

R Cappellen FC 0-3
U17 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

VV Zepperen-Brustum 10-1
U16 IP Zat 12u00

K Lyra-Lierse

KSK Heist 0-1
U15 IP Zat 10u00 KFC Dessel Sport

K Lyra-Lierse

3-2
U15 Gew Zon 09u30

K Lyra-Lierse

K Rac Emblem 0-3
U14 IP Zat 14u30 Bilzerse Waltwilder VV

K Lyra-Lierse

1-9
U13 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

K Olympia SC Wijgmaal 7-2/5-2
U13 Gew Zon 09u30 Olympic Pirates Deurne-BG

K Lyra-Lierse

2-4
U12 IP Zat 12u00

K Lyra-Lierse

KSV Bornem 22-2/8-1
U11 IP Zat 10u30 SP Hasselt

K Lyra-Lierse

6-9
U11 Gew Zat 12u15 Bacwalde

K Lyra-Lierse

0-21
U10 IP Zat 11u30 HO Bierbeek

K Lyra-Lierse

8-5
U10 Gew Zat 09u30

K Lyra-Lierse

SK Nieuw Stabroek
U9 Pr A Zat 09u30 KRC Mechelen

K Lyra-Lierse

9-17
U9 Pr B Zat 11u30 KSV Bornem

K Lyra-Lierse

U9 Pr C Zat 09u30 KVC Westerlo

K Lyra-Lierse

U8 Pr A/B Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KSV Bornem 15-10/6-11
U8 Pr C KVC Westerlo

K Lyra-Lierse

U7 Zat 14u00 KFC Exc. Vorst

K Lyra-Lierse

U10 A/B Zon 10u30 Standard Luik

K Lyra-Lierse

U9 A/B Zon 10u30 Standard Luik

K Lyra-Lierse

U8 A/B Zon 10u30 Standard Luik

K Lyra-Lierse

WEDSTRIJDEN 13 & 14 oktober 2018

Uitslagen
U19 IP Zat 14u30 VV Thes Sport Tessenderlo

K Lyra-Lierse

6-0
U17 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

Sporting Kampenhout 3-6
U16 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

Hoogstraten VV 1-4
U15 IP Zat 13u30

K Lyra-Lierse

SC City Pirates Antwerpen 2-2
U15 Gew Zon 09u30

K Lyra-Lierse

Olympic Pirates Deurne-BG
U14 IP Zat 10u00 KSKL Ternat

K Lyra-Lierse

1-4
U13 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

KSK Heist 3-2/2-1
U13 Gew Zon 11u30 SV Aartselaar

K Lyra-Lierse

15-1
U12 IP Zat 14u00

K Lyra-Lierse

VV Zepperen-Brustem 1-4/7-0
U11 IP Zat 10u00 KVK Wellen

K Lyra-Lierse

U11 Gew Zat 09u30 KFC Ranst

K Lyra-Lierse

2-6
U10 IP Zat 16u00 KFC Rhodienne-De Hoek

K Lyra-Lierse

3-6
U10 Gew Zat 09u45 FC VDP

K Lyra-Lierse

U9 Pr A Zat 09u30 KSV Bornem

K Lyra-Lierse

7-23
U9 Pr B Zat 13u00 KSK Wavria

K Lyra-Lierse

U9 Pr C Zat 12u30 KSK Kasterlee

K Lyra-Lierse

3-29
U8 Pr A/B Zat 09u30

K Lyra-Lierse

SC City Pirates Antwerpen
U8 Pr C Zat 09u30 KSK Kasterlee

K Lyra-Lierse

U7 Zat 13u30 VV Laakdal

K Lyra-Lierse

WEDSTRIJDEN 6 & 7 oktober 2018

Uitslagen
U19 IP Zat 14u30

K Lyra-Lierse

SC City Pirates Antwerpen 4-2
U17 IP Zat 14u30 KSK L Ternat

K Lyra-Lierse

3-1
U16 IP Zat 14u30 FC Turnhout

K Lyra-Lierse

6-0
U15 IP Zat 13u00 KFC De Kempen TL

K Lyra-Lierse

1-1
U15 Gew Zon 10u00 KFC ST Mart Halle

K Lyra-Lierse

4-4
U14 IP
U13 IP Zon 10u00 FC Landen

K Lyra-Lierse

1-12/1-3
U13 Gew Zat 09u30

K Lyra-Lierse

FCO Beerschot-Wilrijk 1-9
U12 IP Zat 10u00 KSK L Ternat

K Lyra-Lierse

6-2/0-10
U11 IP Zat 14u00

K Lyra-Lierse

K Sportclub Tongeren 3-3
U11 Gew Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KFC Antonia 9-0
U10 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

KSK L Ternat
U10 Gew Zat 09u30

K Lyra-Lierse

Rupel-Boom 10-3
U9 Pr A Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KSK Wavria 8-9
U9 Pr B Zat 09u30

K Lyra-Lierse

FCO Beerschot-Wilrijk
U9 Pr C Zat 11u30

K Lyra-Lierse

Halle 10-10
U8 Pr A/B Zat 11u15 R Cappellen FC

K Lyra-Lierse

9-11/11-6
U8 Pr C Zat 09u30

K Lyra-Lierse

VC Herentals 8-12
U7
Vriendschappelijk
U10 Zon 10u30 Waasland-Beveren

K Lyra-Lierse

-/-
U9 Zon 10u30 Waasland-Beveren

K Lyra-Lierse

-/-
U8 Zon 10u30 Waasland-Beveren

K Lyra-Lierse

-/-
U7 Zon 10u30 Waasland-Beveren

K Lyra-Lierse

WEDSTRIJDEN 29 & 30 september 2018

Uitslagen
U19 IP Zat 15u00 KSK Heist

K Lyra-Lierse

7-0
U17 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

Bilzerse-Waltwilder VV 3-3
U16 IP Zat 12u30 KFC De Kempen TL

K Lyra-Lierse

3-2
U15 IP Zat 14u30

K Lyra-Lierse

KSK Heist 2-3
U15 Gew Zon 11u00 Oostmalle Sport

K Lyra-Lierse

5-1
U14 IP Zat 12u30

K Lyra-Lierse

Eendracht Maasmechelen 4-2
U13 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

SK Pepingen-Halle 12-2/3-1
U13 Gew Zon 10u00

K Lyra-Lierse

K Ternesse VV 0-14
U12 IP Zat 12u30

K Lyra-Lierse

Bilzerse-Waltwilder VV 4-1/4-6
U11 IP Zat 11u30

K Lyra-Lierse

Bocholter VV 1-11
U11 Gew Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KFC St Mart Halle 11-0
U10 IP Zon 10u00 KSK Heist

K Lyra-Lierse

U10 Gew Zat 10u00 K Rapid AC

K Lyra-Lierse

0-10
U9 Pr A Zat 09u30 FCO Beerschot Wilrijk

K Lyra-Lierse

11-8
U9 Pr B Zat 14u30 KFC Duffel

K Lyra-Lierse

U9 Pr C Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KVV OG Vorselaar 19-1
U8 Pr A/B Zat 09u30 KV Mechelen

K Lyra-Lierse

10-16/6-15
U8 Pr C Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KFC Nijlen 9-8
U7 Zat 12u30

K Lyra-Lierse

Olmen

WEDSTRIJDEN 22 & 23 SEPTEMBER 2018

Uitslagen
U19 IP Zat 14u30

K Lyra-Lierse

Hoogstraten VV 0-3
U17 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

FC Esperanza Pelt 1-2
U16 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

KFC Dessel Sport 1-6
U15 IP Zat 14u30 Hoogstraten VV

K Lyra-Lierse

3-1
U15 Gew Zon 09u30

K Lyra-Lierse

K Ternesse VV Uitg.
U14 IP Zat 10u00 Verbr. Beersel Drogenbos

K Lyra-Lierse

1-14
U13 IP Zat 12u00

K Lyra-Lierse

KV Wolume-Zaventem 12-3/3-6
U13 Gew Zon 10u00 K Wuustwezel FC

K Lyra-Lierse

6-6
U12 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

VV Thes Sport Tessenderlo 8-5/6-4
U11 IP Zat 10u00 VV Thes Sport Tessenderlo

K Lyra-Lierse

10-1
U11 Gew Zat 11u30 Cantincrode

K Lyra-Lierse

2-12
U10 IP Zat 11u00 Sporting Kampenhout

K Lyra-Lierse

1-4
U10 Gew
U9 Pr A Zat 09u30 Katelijne KFC

K Lyra-Lierse

7-20
U9 Pr B Zat 09u30 Katelijne KFC

K Lyra-Lierse

U9 Pr C Zat 11u00 KFC Nijlen

K Lyra-Lierse

U8 Pr A/B Zat 10u00 K LyraLierse K Berchem Sport 10-12/4-13
U8 Pr C Zon 10u00 KVV OG Vorselaar

K Lyra-Lierse

U7 Zat 11u00 K Ramsel FC

K Lyra-Lierse

8-10/6-4
Vrienschappelijk
U10A/B Zon 10u00 R Antwerp FC

K Lyra-Lierse

U9A/B Zon 10u00 R Antwerp PC

K Lyra-Lierse

U8A/B Zon 10u00

K Lyra-Lierse

KAA Gent
U7 Zon 10u00

K Lyra-Lierse

KAA Gent

WEDSTRIJDEN 15 & 16 SEPTEMBER 2018

Uitslagen
U19 IP Zat 11u00 KFC De Kempen TL

K Lyra-Lierse

4-3
U17 IP Zat 15u00 KSV Bornem

K Lyra-Lierse

5-1
U16 IP Zat 15u15 R Cappellen FC

K Lyra-Lierse

7-1
U15 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

R Cappellen FC 4-1
U15 Gew Zon 10u00 KFC Pulle

K Lyra-Lierse

4-1
U14 IP Zat 12u30

K Lyra-Lierse

KFC Rhodienne-De Hoek 8-0
U13 IP Zat 13u15 HO Bierbeek

K Lyra-Lierse

3-4/3-4
U13 Gew Zon 10u00

K Lyra-Lierse

K Berchem Sp 2004 4-12
U12 IP Zat 12u30 Eendracht Maasmechelen

K Lyra-Lierse

0-6/5-3
U11 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

RC Hades Kiewit Hasselt 3-6
U11 Gew Zat 11u30

K Lyra-Lierse

O.X.A.N.A. 11-1
U10 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

VC Groot Dilbeek 3-3
U10 Gew
U9 Pr A Zat 09u30

K Lyra-Lierse

KFC Lint 27-10
U9 Pr B
U9 Pr C Zat 09u30

K Lyra-Lierse

SAV St Dimpna 12-6
U8 Pr A/B Zat 09u30 FCO Beerschot Wilrijk

K Lyra-Lierse

3-18/4-15
U8 Pr C Zat 9u30

K Lyra-Lierse

KSK Heist 7-15
U7 Zat 9u30

K Lyra-Lierse

KVC Houtvenne 20-1/5-19
Vrienschappelijk
U10A/B Zon 10u00 Lommel SK

K Lyra-Lierse

5-17
U9A/B Zon 10u00 Lommel SK

K Lyra-Lierse

U8A/B Zon 10u00 Lommel SK

K Lyra-Lierse

7-17
U7A Zon 10u00

K Lyra-Lierse

R Antwerp FC
U7B Zon 10u00

K Lyra-Lierse

R Antwerp FC

WEDSTRIJDEN 8 & 9 SEPTEMBER 2018

Uitslagen
U19 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

KFC Dessel Sport 1-5
U17 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

Eendracht Maasmechelen 2-7
U16 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

SC City Pirates Antwerpen 1-1
U15 IP Z0n 10u00 FC Turnhout

K Lyra-Lierse

6-1
U15 Gew Zat 12u00

K Lyra-Lierse

KFC Dessel Sport 3-2
U14 IP Zat 12u00 Uk Zepperen

K Lyra-Lierse

0-8
U13 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

KVK Tienen 3-9/2-5
U13 Gew Zon 10u00
U12 IP Zat 14u00

K Lyra-Lierse

FC Landen 14-0/7-3
U11 IP Zon 10u00 KSK Heist

K Lyra-Lierse

2-3
U11 Gew Zat 9u30 K Rac Emblem

K Lyra-Lierse

1-12
U10 IP Zat 10u00 KSV Bornem

K Lyra-Lierse

U10 Gew Zat 9u30

K Lyra-Lierse

SK Ekeren Donk 9-4
U9 Pr A
U9 Pr B Zat 9u30 KRC Mechelen

K Lyra-Lierse

U9 Pr C Zat 10u00 KSK Heist

K Lyra-Lierse

7-24
U8 Pr A/B Zat 13u30

K Lyra-Lierse

Rupel Boom 13-12/16-5
U8 Pr C Zat 9u30 KFC De Kempen TL

K Lyra-Lierse

8-14
U7 Zat 9u30 KFC Wezel Sport

K Lyra-Lierse

12-8/18-12

WEDSTRIJDEN 1 & 2 SEPTEMBER 2018

Uitslagen
U19 IP Zat 17u30 R Capellen FC

K Lyra-Lierse

3-0
U17 IP Zat 12u00 Uk Zepperen

K Lyra-Lierse

6-1
U16 IP Zat 15u00 K SK Heist

K Lyra-Lierse

7-0
U15 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

K FC Dessel Sport 2-4
U15 Gew Zon 11u15 K Rac Emblem

K Lyra-Lierse

3-4
U14 IP Zat 14u00

K Lyra-Lierse

Bilzerse Waltwilder V V 11-0
U13 IP Zat 10u00 K Olympia S C Wijgmaal

K Lyra-Lierse

1-15/1-4
U13 Gew Zon 10u00

K Lyra-Lierse

Olympic Pirates Deurne-BG 2-6
U12 IP Zat 10u00 KSV Bornem

K Lyra-Lierse

0-13/1-4
U11 IP Zon 10u00

K Lyra-Lierse

SP Hasselt 12-3
U11 Gew Zat 9u30

K Lyra-Lierse

Bacwalde 15-1
U10 IP Zat 10u00

K Lyra-Lierse

H O Bierbeek
U10 Gew Zat 9u30 K SK Nieuw Stabroek

K Lyra-Lierse

2-12
U9 Pr A Zat 9u30

K Lyra-Lierse

K RC Mechelen 9-9
U9 Pr B Zat 9u30

K Lyra-Lierse

KSV Bornem
U9 Pr C Zat 9u30

K Lyra-Lierse

KFCM Hallaar 8-11
U8 Pr A/B Zat 9u30 KSV Bornem

K Lyra-Lierse

13-12/16-7
U8 Pr C
U7






WEDSTRIJDEN xx & xx xxx 2018

Uitslagen
U19 IP
U17 IP
U16 IP
U15 IP
U15 Gew
U14 IP
U13 IP
U13 Gew
U12 IP
U11 IP
U11 Gew
U10 IP
U10 Gew
U9 Pr A
U9 Pr B
U9 Pr C
U8 Pr A/B
U8 Pr C
U7